Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XXIV - 2017-09-17
Data dodania: 2017-10-24
 

-      Zapisy dzieci z klas III szkół podstawowych, na przygotowanie do I Komunii Św. - do końca września, bezpośrednio u ks. Pawła, w kancelarii w środę i piątek, po wieczornej Mszy św. oraz przez dzisiejszą i przyszłą niedzielę po mszach św. w zakrystii. Dzieci spoza naszej parafii przedstawiają pisemną zgodę proboszcza parafii swojego zamieszkania na przygotowanie i udzielenie tego sakramentu w naszym kościele. Dzieci ochrzczone poza naszą parafią przynoszą także metrykę chrztu. Uroczystość I Komunii Św. odbędzie się w II niedzielę maja 2018 r. o godzinie 10.00. Spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci – w niedzielę, 1 października, po Mszy św. o godz. 16.00. Od pierwszej niedzieli października rozpoczynają się Msze św. o g. 16.00 z naukami dla tej grupy dzieci.

-      Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Dziękujemy za datki złożone na potrzeby remontowe w naszej parafii

-      W przyszłą sobotę rozpoczynamy ostatnie w tym roku nauki przedmałżeńskie.

-      Ponawiamy zaproszenie na weekend małżeński, który odbędzie się w Nysie, 13-15.X. Zapisy u księdza Proboszcza.

-      Duszpasterstwo naszej parafii planuje założenie grupy Eucharystycznego Ruchu Młodych dla dzieci. W tej grupie formacyjnej formują się dzieci od pierwszej do szóstej klasy włącznie. Spotkania grupy odbywałyby się w soboty o godzinie 15.00 w sali katechetycznej. Zainteresowanych rodziców z dziećmi zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sobotę 23 września na godzinę 15.00

-      W kancelarii parafialnej można jeszcze nabyć kalendarze misyjne.

-      Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiane są faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia”. Dziś pierwsze powakacyjne wydanie „Głosu Apostołów”

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.