Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XXVI - 2017-10-01
Data dodania: 2017-10-14
 

-      Dziś I Niedziela października- zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszy o godz. 8.00.

-      Bóg zapłać za produkty żywnościowe i datki pieniężne na potrzeby jadłodajni Caritas, działającej obok naszego kościoła.

-      Spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych  – dziś, po Mszy św. o godz. 16.00.

-      Od dziś rozpoczynamy nabożeństwa październikowe, o godz. 17.30.

-      W I Piątek Miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17.00.

-      W I Sobotę Miesiąca – Nabożeństwo Wynagradzające – po Mszy o godz. 9.00.

-      W sobotę księża odwiedzą chorych w domach, z comiesięczną posługą sakramentalną.

-      W święto Matki Bożej Różańcowej, w najbliższą sobotę, w całej Polsce odbędzie się mocno nagłaśniana kampania modlitewna „Różaniec do granic”. Tego dnia wzdłuż granic Polski, w kościołach stacyjnych, zostanie utworzony kordon modlitwy różańcowej o pokój w Polsce i na świecie. Początek w kościołach stacyjnych o godz. 10.30; rozpoczęcie modlitwy różańcowej – o godz. 14.00. Wciąż można się zapisywać do modlitwy w wybranych kościołach. Zapisz na stronie www.rozaniecdogranic.pl. Szczegóły na plakatach i na ulotkach wyłożonych na ławkach. Nasza parafia będzie łączyć się duchowo z akcją, podczas Nabożeństwa Wynagradzającego, po Mszy o godz. 9.00.

-      W sobotę, po wieczornej Mszy św., zapraszamy, w imieniu proboszcza parafii MB Pocieszenia, na doroczną procesję różańcową z sanktuarium do kościoła pw. św. Józefa.

-      Kończą się zapisz na weekend małżeński w Nysie, 13-15 X. Zapisy u księdza Proboszcza, we wtorek w biurze parafialnym.

-      Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na pielgrzymkę do Krzeszowa. Wyjazd 21 października o godz. 7.30 spod wieży ciśnień. Koszt 80 zł. Zapisy w biurze parafialnym do 15 października. Ilość miejsc ograniczona.

-      Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiane są faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

 

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.