Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XXVII - 2017-10-08
Data dodania: 2017-10-14
 

-      Dziś w całej Polsce obchodzony jest XVII Dzień Papieski. Z tej okazji odbywa się przykościelna zbiórka datków na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającej uzdolnioną młodzież z rodzin ubogich. Okolicznościowy list Episkopatu Polski, jest do pobrania przy bocznych ołtarzy.

-      Nabożeństwa październikowe, codziennie, o godz. 17.30; 13 X – w łączności z Nabożeństwem Fatimskim.

-      W II Piątek Miesiąca – nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.30, do 24.00.

-      Koronka do Miłosierdzia Bożego – od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00.

-      Zarząd firmy „JELCZ” zaprasza obecnych i byłych pracowników oraz sympatyków na „Spotkanie Pokoleń Jelcza”, z okazji obchodów 65-lecia marki JELCZ, które odbędzie się w sobotę, 14 X br. na terenie firmy w hali „A” przy ul. Inżynierskiej 3 w Jelczu-Laskowicach.

-      Urząd Miejski w Oławie informuje, że od godz. 7.00, 12 X do północy 13 X br., na przejeździe kolejowym przy ul. Wiejskiej będzie montowana nowa automatyka. W tym czasie ruchem będą kierowały uprawnione służby. Zachęca się do korzystania z innych dróg dojazdowych.

-      Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na pielgrzymkę do Krzeszowa. Wyjazd 21 października o godz. 7.30 spod wieży ciśnień. Koszt 80 zł. Zapisy w biurze parafialnym do 15 października. Zostało osiem miejsc.

-      Na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki na Wypominki. Prosimy o czytelne wpisywanie imion zmarłych. Podanie na dole kartki ulicy swego zamieszkania, pomoże ustalić dzień, kiedy dane Wypominki będą czytane.

-      Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiane są faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia” oraz „Głosu Apostołów”- tygodnika naszej parafii.

 

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.