Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XXI - 2017-08-26
Data dodania: 2017-08-26
- Dziś ostatnia niedziela sierpnia. Kończą się wakacje. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego z poświęceniem tornistrów pierwszoklasistom w następną niedzielę, podczas Mszy o 11.30.
- W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od g. 17.00, w sobotę po Mszy św. o g. 9.00 ? nabożeństwo pierwszosobotnie. Ksiądz Patryk swoich chorych odwiedzi w sobotę w godzinach przedpołudniowych. Już teraz informujemy, że swoich chorych ks. Paweł odwiedzi we wrześniu dopiero 11 września, w poniedziałek, od godziny 10.00
- Wspólnota Żywego Różańca, organizuje jesienną jednodniową pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Wyjaz w nocy z piątku na sobotę 15/16 września o godzinie 4.00 spod wieży ciśnień. Powrót w sobotę 16 września późnym wieczorem. Koszt 150 zł, zapisy w kancelarii parafialnej. Zostały tylko cztery miejsca.
- Zapisy kandydatów do bierzmowania potrwają od 1 do 15 września. Po tym terminie nie będzie możliwości, żeby się zapisac. Zapisy dzieci Pierwszokomunijnych natomiast rozpoczną się od 11 września do końca września. Będą się one odbywały w kancelarii parafialnej w środy i piątki po wieczornej Mszy św.
- Kolejny weekend małżeński odbędzie się 13-15.X. w Nysie. Zapisy w kancelarii
- Od piątku będzie obowiązywał zwyczajny tryb funkcjonowania naszej parafii. Msze św. niedzielne w godzinach 7.00, 8.00, 10.00, 11.30 dla dzieci, 13.00, 16.00, 18.00 i 19.15 dla młodzieży. Kancelaria parafialna od piątku czynna od 9.30 do 11.00 i bezpośrednio po wieczornej Mszy św. od poniedziałku do piątku.
- W kancelarii parafialnej można od poniedziałku nabywać kalendarze misyjne na przyszły rok w cenie 10 zł.
- W tym tygodniu oraz w przyszłym, jest jeszcze kilka wolnych intencji na godzinę 7:00.
- W kancelarii jest do nabycia jubileuszowe wydanie albumu Tajemnice Fatimy. Największy sekret XX wieku, wybitne dzieło Grzegorza Górnego. Cena 60 zł. Mamy też płytę z koncertem organowym Pawła Ożgi, absolwenta wrocławskiej Akademii Muzycznej, naszego organisty; jest to cegiełka na remont organów w naszej świątyni. Koszt 25 zł.
- Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiane są faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.
- Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Nowego Życia
- Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.