Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XIX - 2017-08-13
Data dodania: 2017-08-13
- Nabożeństwo fatimskie dzisiaj o g. 17.30
- W uroczystość Wniebowzięcia NMP, 15 sierpnia, Msze św w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 11.30, 13.00 i o 18.00. Nie ma Mszy św. o g. 16.00 i 21.00.
- Wspólnota Żywego Różańca, organizuje jesienną jednodniową pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Wyjaz w nocy z piątku na sobotę 15/16 września o godzinie 4.00 spod wieży ciśnień. Powrót w sobotę 16 września późnym wieczorem. Koszt 150 zł, zapisy w kancelarii parafialnej.
 - Zapisy kandydatów do bierzmowania potrwają od 1 do 15 września. Po tym terminie nie będzie możliwości, żeby się zapisac. Zapisy dzieci Pierwszokomunijnych natomiast rozpoczną się od 11 września do końca września. Będą się one odbywały w kancelarii parafialnej w środy i piątki po wieczornej Mszy św.
- Serdecznie prosimy o zgłoszenie się do zakrystii osoby, która zamówiła intencję mszalna 15 sierpnia na godzinę 21.00.
- Kolejny weekend małżeński odbędzie się 13-15.X. w Nysie. Zapisy w kancelarii
- Przypominamy, że w czasie wakacji spowiedź w dni powszednie- zasadniczo, tylko przed Mszą św. Podczas Mszy- tylko wtedy gdy będzie dodatkowy kapłan.
- Przypominamy o wakacyjnym porządku Mszy św. w niedzielę. Po południu odprawiane są Msze jedynie o godz. 13.00, 18.00 i 21.00.- W czasie wakacji biuro parafialne czynne jest do południa tylko w środy i piątki, natomiast po wieczornej Mszy św.  bez zmian, od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele biuro nieczynne.
- W kancelarii parafialnej można od poniedziałku nabywać kalendarze misyjne na przyszły rok w cenie 10 zł.
- Już teraz informujemy, że swoich chorych ks. Paweł odwiedzi we wrześniu dopiero 11 września, w poniedziałek, w godzinach 10.00  14.00
- W tym tygodniu oraz w przyszłym, jest jeszcze kilka wolnych intencji na godzinę 7:00.
- W kancelarii jest do nabycia jubileuszowe wydanie albumu Tajemnice Fatimy. Największy sekret XX wieku, wybitne dzieło Grzegorza Górnego. Cena 60 zł. Mamy też płytę z koncertem organowym Pawła Ożgi, absolwenta wrocławskiej Akademii Muzycznej, naszego organisty; jest to cegiełka na remont organów w naszej świątyni. Koszt 25 zł.
- Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiane są faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.
- Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Nowego Życia.
- Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.