Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XVIII - 2017-08-06
Data dodania: 2017-08-06
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
 
- Przeżywamy dziś pierwszą niedzielę sierpnia. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej. Po Mszy św. o g. 8.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
- Składamy serdeczne Bóg zapłać za produkty żywnościowe i datki pieniężne składane dziś na jadłodajnię Caritas działającą przy naszym Kościele.
- W przyszłą niedzielę, 13 sierpnia, nabożeństwo fatimskie o g. 17.30- Wspólnota Żywego Różańca, organizuje jesienną jednodniową pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Wyjaz w nocy z piątku na sobotę 15/16 września o godzinie 4.00 spod wieży ciśnień. Powrót w sobotę 16 września późnym wieczorem. Koszt 150 zł, zapisy w kancelarii parafialnej.
- Zapisy kandydatów do bierzmowania potrwają od 1 do 15 września. Po tym terminie nie będzie możliwości, żeby się zapisac
- Kolejny weekend małżeński odbędzie się 13-15.X. w Nysie. Zapisy w kancelarii
- Policja Oławska kolejny raz przestrzega przed złodziejami wyłudzającymi pieniądze metoda na wnuczka lub na policjanta
- Przypominamy, że w czasie wakacji spowiedź w dni powszednie- zasadniczo, tylko przed Mszą św. Podczas Mszy- tylko wtedy gdy będzie dodatkowy kapłan.
- Przypominamy o wakacyjnym porządku Mszy św. w niedzielę. Po południu odprawiane są Msze jedynie o godz. 13.00, 18.00 i 21.00.
- W czasie wakacji biuro parafialne czynne jest do południa tylko w środy i piątki, natomiast po wieczornej Mszy św. bez zmian, od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele ? biuro nieczynne.
- W kancelarii parafialnej można od poniedziałku nabywać kalendarze misyjne na przyszły rok w cenie 10 zł.
- W tym tygodniu oraz w przyszłym, jest jeszcze kilka wolnych intencji na godzinę 7:00.- W kancelarii jest do nabycia jubileuszowe wydanie albumu Tajemnice Fatimy. Największy sekret XX wieku?, wybitne dzieło Grzegorza Górnego. Cena  60 zł. Mamy też płytę z koncertem organowym Pawła Ożgi, absolwenta wrocławskiej Akademii Muzycznej, naszego organisty; jest to cegiełka na remont organów w naszej świątyni. Koszt 25 zł.
- Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na chrzciny i inne rodzinne spotkania. Z wynajmu mogą korzystać również firmy i organizacje (wystawiane są faktury). Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.
- Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Nowego Życia.
- Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.