Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XIII - 2017-07-02
Data dodania: 2017-07-01
 

-      Dziś I Niedziela Miesiąca. Bóg zapłać za produkty żywnościowe przekazywane na potrzeby jadłodajni Caritas.

-      Zmiana Tajemnic Żywego Różańca – dziś, po Mszy o godz. 8.00.

-      Od dzisiejszej przez wszystkie niedziele lipca i sierpnia, obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. Nie ma Mszy o godz. 16.00 i o 19.15, a ostatnia Msza w niedzielę będzie odprawiana o godz. 21.00.

-      W lipcu i sierpniu biuro parafialne będzie czynne od 9.30- 11.00 – w środy i piątki; po wieczornej Mszy św. – od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele – biuro nieczynne.

-      Dziś odbywa się przykościelna zbiórka datków na pogorzelców ze Ścinawy Polskiej, którzy przed miesiącem stracili w pożarze dom. Zbiórkę, zaakceptowaną przez Metropolitę Wrocławskiego, prowadzą osoby z parafii MB Pocieszenia.

-      Klub Dyskusyjny Areopag zaprasza na spotkanie ze Sławomirem Szmalem, znanym piłkarzem ręcznym, które odbędzie się w naszym Centrum Formacji, 12 lipca, o godz. 19.00.

-      W biurze parafialnym jest do nabycia książka dla dzieci, pisana wierszem, autorstwa Lusi Ogińskiej, autorki, której twórczość mieliśmy okazję poznać goszcząc Romualda Kłosa, aktora z „Pasji” Mela Gibsona. Książka wspaniale kształtuje u dzieci zarówno umiłowanie Boga, jak i Ojczyzny.

-      Do nabycia jest też płyta z koncertem organowym Pawła Ożgi, naszego organisty, która jest cegiełka na remont organów w naszej świątyni; Koszt 25 zł.

-      Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na rodzinne spotkania z różnych okazji. Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Zachęcamy do lektury naszego tygodnika „Głos Apostołów” oraz „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia”.

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.