Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer

Niedziela Zwykła XI - 2017-06-18
Data dodania: 2017-06-18
 

-      Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe – codziennie, o godz. 17.30.

-      23 czerwca – uroczystość NS Pana Jezusa.

-      24 czerwca – uroczystość św. Jana Chrzciciela, głównego Patrona archidiecezji wrocławskiej.

-      Klub dyskusyjny Areopag zaprasza na spotkanie autorskie z Grzegorzem Górnym, publicystą, reżyserem, producentem filmowym, który zaprezentuje swój album „Tajemnice Fatimy. Największy sekret XX wieku”. Spotkanie, z racji 100. Rocznicy objawień, odbędzie się w  16.00.

-      W biurze parafialnym jest do nabycia książka dla dzieci, pisana wierszem, autorstwa Lusi Ogińskiej, autorki, której twórczość mieliśmy okazję poznać goszcząc Romualda Kłosa, aktora z „Pasji” Mela Gibsona. Książka wspaniale kształtuje u dzieci zarówno umiłowanie Boga, jak i Ojczyzny.

-      Do nabycia jest też płyta z koncertem organowym Pawła Ożgi, naszego organisty, która jest ceegiełka na remont organów w naszej świątyni; Koszt 25 zł.

-      Zachęcamy do wynajmowania kompleksu sal w Centrum Formacji na rodzinne spotkania z różnych okazji. Obiekt jest prezentowany na stronie internetowej naszej parafii.

-      Zachęcamy do lektury naszego tygodnika „Głos Apostołów” oraz „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Nowego Życia”.

-      Dziś III niedziela miesiąca – taca jest przeznaczona na potrzeby remontowe w parafii. Bóg zapłać za hojne datki na ten cel.

-      Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składamy najlepsze życzenia, wszystkim życzymy dobrego tygodnia.