Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer
Postanowienie adwentowe? DDKA zaprasza
Data dodania: 2019-12-03 14:04:56
W tym roku istnieje dodatkowa opcja – jeśli nie wiecie, jakiego księdza moglibyście objąć swoją modlitwa, możecie zgłosić się do nas z prośbą o przydzielenie kapłana z przygotowanej przez nas listy.
  
Ogólne zasady modlitewnej akcji adwentowej:
 
1. Adopcje podjęte na ten okres rozpoczynają się od pierwszej niedzieli Adwentu lub w dniu zgłoszenia i trwają do 24 grudnia włącznie.
2. 3 dni – tyle maksymalnie potrzebujemy na wpisanie Waszej adopcji do Księgi Adoptowanych Kapłanów.
3. Wyślemy z chęci powiadomienie (po zaznaczeniu przez Was właściwej opcji), lecz prosimy o pomoc i przesłanie adresu e-mail bezpośrednio do kapłana lub parafii, w której posługuje.
4. Podjęte na czas Adwentu adopcje można przedłużyć w dowolnym momencie – jeszcze w czasie jej trwania lub blisko zakończenia. Prosimy wówczas o skorzystanie ze stałego formularza zgłoszeniowego, znajdującego się w zakładce „ZGŁOSZENIA”.
5. Prosimy, by w przypadku, gdy ktoś modli się już za danego kapłana w ramach zgłoszonej w DDAK adopcji, nie zgłaszać go ponownie.
 
Więcej na stronie DDAK: https://ddak.wordpress.com

Powrót do listy artykułów