Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer
Sale w Centrum Formacji na różne okazje
Data dodania: 2017-04-22 20:24:25
 

           Zamontowanie ściany przesuwnej pozwala w każdej chwili połączyć oba pomieszczenia, poszerzając ich powierzchnię. Mniejsze z nich, mające podłogę usytuowaną nieco wyżej, może też slużyć za scenę.

       

 Ponadto, trzecie pomieszczenie, wyremontowane w ubiegłym roku, wyposażone zostało w nowoczesny sprzęt kuchenny.

         W sali została zamontowana klimatyzacja, nowoczesny system multimedialny oraz szeroki, trzymetrowy ekran, przydatny do projekcji filmów, a także podczas konferencji i wykładów.

                                             W sumie zmieści się tu 60-70 osób przy stołach, bądź ok. 90 osób bez stołów (projekcja, wykład). W sąsiedztwie wspomnianych sal znajduje się jeszcze jedna, wyremontowana w 2016 roku, która może pomieścić przy stołach do 20 osób.

  Nawiązanie współpracy parafii z lokalnymi restauratora- mi pozwala na kompleksową obsugę zarówno rodzinnych uroczystości, spotkań środowiskowych, jak i szkoleń i konferencji organizowanych przez firmy.

     Atutem obiektu jest to, że znajduje się on w centrum miasta, a jednocześnie z dala od zgiełku i ruchu ulicznego. W pobliżu, na zapleczu Urzędu Miasta, do dyspozycji gości są miejsca parkingowe.

 

     Osoby zainteresowane wynajęciem sal proszone są o kontakt z proboszczem, ks. Januszem Gorczycą, bądź z biurem parafii.

 

 
 
 

Powrót do listy artykułów