Aktualności Kancelaria Porządek nabożeństw Duszpasterze Ogłoszenia Grupy Kurs przedmałżeński Głos Apostołów Sakramenty Fotogaleria Bł. Bernard Lichtenberg O Oławie / o parafii Centrum Formacji Warto przeczytać Kontakt Wirtualny spacer
Pielgrzymka samolotowa na Maltę, śladami św. Pawła
Data dodania: 2016-03-25 16:05:19
 
RAMOWY  PLAN PIELGRZYMKI:
 

Malta – wyspa św. Pawła

(samolot)

24.09 – 01.10.2016

 

1 DZIEŃ: WROCŁAW/WARSZAWA – MALTA (LUQA)

Spotkanie w Warszawie na lotnisku Okęcie. Wylot na Maltę. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

2 DZIEŃ: VALLETTA 

Śniadanie. Wyjazd do Valletty: Katedra św. Jana, Ogrody Barrakka, Pałac Wielkiego Mistrza, kościół św. Pawła z relikwiami Świętego. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ: MELLIEHA – MOSTA – OGRODY ŚWIĘTEGO ANTONIEGO

Śniadanie. Zwiedzanie: Mellieha – Sanktuarium Matki Bożej. Przejazd do Mosty i zwiedzanie Kościoła Santa Maria Assunta z trzecią co do wielkości niepodpartą kopułą na świecie (Mosta Dome). Na zakończenie pospacerujemy po Ogrodach Świętego Antoniego. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 DZIEŃ: GOZO

Śniadanie. Wyjazd na wyspę Gozo: kościół Ta’Pinu, prehistoryczna świątynia Ggantija, Dwejra, Victoria, Xlendi. Powrót promem na Maltę. Obiadokolacja. Nocleg.

5 DZIEŃ: MARSAXLOKK – GHAR DALAM – ŚWIĄTYNIE HAGAR QIM

Śniadanie. Przejazd do Marsaxlokk – największej wioski rybackiej na Malcie, kościół Matki Boskiej z Pompei. Przejazd do Ghar Dalam – naturalnej jaskini mającej 144 m długości. Później prehistoryczne świątynie Hagar Qim. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

6 DZIEŃ: VITTORIOSA – SENGLEA – COSPICUA – SLIEMA

Śniadanie. Przejazd do 3 Miast: Vittoriosa, Senglea i Cospicua. Przejazd do Sliemy na Harbour Cruise, później czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

7 DZIEŃ: RABAT – MDINA – DINGLI CLIFFS – TA’QALI

Po śniadaniu przejazd do Rabatu: kościół św. Pawła, Grota św. Pawła, gdzie apostoł został znaleziony po rozbiciu statku w 60 r., Katakumby św. Pawła. Przejście do Mdiny i odwiedzenie Katedry św. Pawła, później możliwość podziwiania widoków z biastionów na prawie całą Maltę. Przejazd na punkt widokowy Dingli Cliffs, a następnie wizyta w wiosce rzemiosła Ta’Qali by poznać tradycyjny sposób wytwarzania pięknego, kolorowego szkła oraz misternych filigranów. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

8 DZIEŃ: MALTA (LUQA) –  WROCŁAW/WARSZAWA

Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

 

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.

 

Cena/os.: 3750 PLN

 

CENA ZAWIERA: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery, 7 noclegów w hotelu 3*, 7 śniadań i 6 obiadokolacji, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i choroby przewlekłe, podatek VAT.

 

CENA NIE ZAWIERA: bilety wstępów do zwiedzanych obiektów – około 80EUR/os. (płatne na miejscu), posiłków i napojów na pokładzie samolotu, napojów do obiadokolacji, dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,5% lub 7,5% ceny), dopłaty do pokoju jednoosobowego (800 PLN), wydatków osobistych

 


Powrót do listy artykułów